Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında, halen Yönetim Kurulu Başkanlığımızı yapmakta olan Şaban BOLAT tarafından, İZMİR' de kurulmuştur. Geçmiş bilgi ve deneyimleri ticari noktaya taşınmış ve bir çatı altında toplanmıştır.

Kuruluşundan itibaren, bakır, çinko, pirinç, bronz, alüminyum vb. madenlerin ticareti yapılmaktadır. 2012 yılında Hurda demir ticaretine de başlamıştır. Ayrıca pirinç tozu, bakır tozu ve alüminyum tozu üretim ve ticareti de faaliyetlerimiz arasındadır.

Kaliteli ürün prensibi ile hareket eden firmamız çağın çevreci anlayışı doğrultusunda üretim ve ticaretine devam etmektedir.

BMS METAL olarak tüm yönetici ve çalışanlarımız bilgi ve deneyimlerini, müşteri istek ve beklentilerinin, en yüksek kalite, en hızlı teslimat ve ekonomik biçimde karşılanması için kullanırlar.

BMS METAL ile kurulacak bir işbirliği, sadece müşteri-üretici ilişkisi boyutlarında kalmayan, aynı zamanda her iki taraf içinde uzun vadeli, köklü ve karlı bir ortaklık olacaktır.

Vizyon & Misyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere, imkanlarımızı kullanarak en kaliteli ve en verimli hammadde ve yarı mamullerin, en kısa zamanda, en uygun fiyatla teminini sağlamak ve kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetine sahip olmaktır.

Vizyonumuz

Metal ticareti ve yarı mamul üretimi konusunda, yurt içinde olduğu kadar, uluslararası platformda da önde gelen ve tercih edilen firmalar arasında yer almak ve konusunda lider olmak.